I N F O

 


zumi

Skróty

Fitness

Siłownia

O nas

Jesteśmy Klubem, którego działalność zawiera się w treści naszej nazwy KLUB „fit4u”- POPRAWY KONDYCJI FIZYCZNEJ - SYLWETKA DLA CIEBIE

Klub działa od października 2008 roku. Nasza marka jest rozpoznawana na terenie Żyrardowa i okolic, co potwierdza liczna grupa ludzi dojeżdżających na zajęcia z okolicznych miejscowości. Cechuje nas solidność, rzetelność, wykwalifikowana kadra trenerska, dobre warunki socjalne, czystość, bezpieczeństwo i profesjonalny sprzęt treningowy.

Nasz zespół to zaangażowani, mili i pełni zapału: Izabela, Eustachy, Marita, Ewa, Zdzisław, Agata, Ola, Tomek, Monika, Marzena, Magda, .Każdy gość, który odwiedzi Klub jest pod pełną i profesjonalną opieką.

W naszym Klubie mają Państwo do dyspozycji sprzęt i urządzenia z renomowanych firm Kettler i Master Sport.

Główny celem Klubu fit4u jest zadowolenie i satysfakcja klientów. Nasze sukcesy to skuteczność, zarówno w redukcji masy ciała jak i tkanki tłuszczowej. W wielu przypadkach nasze wspólne działania z klientem dotyczą przyrostu masy mięśniowej i jej profilowaniu. Nasi instruktorzy udzielają nie tylko porad treningowych, ale również dietetycznych bądź sugerujących zmianę stylu życia. Jest wielu, którym udało się zapanować nad swoim ciałem i sylwetką. Można z nimi porozmawiać jak również uzyskać wiele cennych informacji dotyczących historii ich sukcesu. (przykłady to zmniejszenie wagi w ciągu 8 miesięcy 36 kilogramów, inny przykład to utrata z obwodu ciała 25 centymetrów).Nasi trenerzy

Zdzisław - instruktor sportu w kulturystyce i trójboju siłowym z wieloletnim doświadczeniem. Świetny metodyk mający dobry kontakt z grupą. Współpracujący zarówno z młodzieżą jak i z dorosłymi. Wyrozumiały i cierpliwy szczególnie dla początkujących. Długoletnim doświadczeniem w dziedzinie kulturystyki potrafi się dzielić w sposób łatwy i zrozumiał. Prowadzi od lat kilka grupy systematycznie ćwiczących. „Zaufanie, równowaga i spokój”

Ewa – absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Wychowania Fizycznego i Zdrowia z tytułem magistra. Instruktor sportu w kulturystyce i trójboju siłowym, Fitness, Magic Bar. Nauczyciel Wychowania Fizycznego. Spontaniczna, potrafiąca szybko nawiązać kontakt z podopiecznymi. Wciąż doskonaląca swoje umiejętności. Otwarta na nowe wyzwania i sytuacje. Ma w sobie niespożyte zasoby energii -„Kobieta Dynamit”.

Eustachy - magister nauk filozoficznych, zainteresowania to sport, zdrowy styl, życia, pilates, dietetyka, filozofia dalekiego wschodu -joga (w tym szczególnie joga medytacyjna), praca nad ciałem. Instruktor rekreacji ruchowej oraz pilatesu. Specjalizuje się w ćwiczeniach usprawniających i ćwiczeniach z zakresu zdrowego kręgosłupa. Dodatkowe przygotowanie zawodowe z zakresu masażu i treningu funkcjonalnego. Prowadzi również zajęcia dla "kobiet w ciąży" w ramach programu "9 aktywnych miesięcy". Posiada kilkunastoletnią praktykę.
Uczestniczył w wielu programach związanych z aktywizacją osób powyżej +50 i więcej, w tym współpraca z uniwersytetem III wieku. W pracy instruktorskiej zajmuje się głównie osobami młodymi, przyszłymi matkami i osobami z różnymi dolegliwościami w tym "dojrzałymi" wiekowo. Posiadający bardzo dużą praktyczną wiedzę w zakresie zdrowego stylu życia i dbania o sylwetkę. Szczególnie pomocny dla osób, które nie mogą zrzucić zbędnych kilogramów.