I N F O
zumi

Skróty

Fitness

Siłownia

O nas

Jesteśmy Klubem, którego działalność zawiera się w treści naszej nazwy KLUB „fit4u”- POPRAWY KONDYCJI FIZYCZNEJ - SYLWETKA DLA CIEBIE

Klub działa od października 2008 roku. Nasza marka jest rozpoznawana na terenie Zachodniego Mazowsza, co potwierdza liczna grupa dojeżdżających na zajęcia z okolicznych miejscowości. Cechuje nas solidność, rzetelność, wykwalifikowana kadra trenerska, dobre warunki socjalne, czystość, bezpieczeństwo i profesjonalny sprzęt treningowy.

Nasz zespół to zaangażowani, mili i pełni zapału: Izabela, Eustachy, Ewa, Zdzisław, Edyta, Marita, Agata, Olka, Piotr, Hubert, Tomek.Każdy gość, który odwiedzi Klub jest pod pełną i profesjonalną opieką. Dla wielu osób przygotowujemy indywidualny program ćwiczeń, by dopasować je do zapotrzebowania związanego z sugestiami klienta. Obsługujemy również osoby, które mają konkretne zalecenia lekarskie dotyczące ćwiczeń w celu polepszenia zdrowia czy funkcjonalności ruchowo wydolnościowej.

W naszym Klubie mają Państwo do dyspozycji sprzęt i urządzenia z renomowanych firm Kettler i Master Sport. Wszystkie sprzęty aerobowe są zaopatrzone w system cardio pozwalającym na monitoring pracy serca.

Główny celem Klubu fit4u jest zadowolenie i satysfakcja klientów. Nasze sukcesy to skuteczność, zarówno w redukcji masy ciała jak i tkanki tłuszczowej. W wielu przypadkach nasze wspólne działania z klientem dotyczą przyrostu masy mięśniowej i jej profilowaniu. Nasi instruktorzy udzielają nie tylko porad treningowych, ale również dietetycznych bądź sugerujących zmianę stylu życia. Owocuje to sukcesami większości, którym udało się zapanować nad swoim ciałem i sylwetką. Można z nimi porozmawiać jak również uzyskać wiele cennych informacji dotyczących historii ich sukcesu. (przykłady to zmniejszenie wagi w ciągu 8 miesięcy 46 kilogramów, inny przykład to utrata z obwodu ciała 25 centymetrów).Są również sukcesy przyrostu masy dla osób z niedowagą. Jednak największa grupa to Ci, którzy chcą prowadzić zdrowy styl życia i zadbać o siebie i swoją kondycje, w myśl nieprzemijającego hasła "Ruch to zdrowie"Nasza kadra

Iza – absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu w Warszawie. Instruktor dwóch specjalności: fitness i kulturystyka, przygotowana również do zajęć Aerobik 45+. Organizator wielu imprez sportowych i rekreacyjnych. Specjalizuje się w poradach dietetycznych i przygotowaniu kondycyjnych programów treningowych.

Zdzisław - instruktor sportu w kulturystyce i trójboju siłowym z wieloletnim doświadczeniem. Świetny metodyk mający dobry kontakt z grupą. Współpracujący zarówno z młodzieżą jak i z dorosłymi. Wyrozumiały i cierpliwy szczególnie dla początkujących. Długoletnim doświadczeniem w dziedzinie kulturystyki potrafi się dzielić w sposób łatwy i zrozumiał. Prowadzi od lat kilka grupy systematycznie ćwiczących. „Zaufanie, równowaga i spokój”

Ewa – absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Wychowania Fizycznego i Zdrowia z tytułem magistra. Instruktor sportu w kulturystyce i trójboju siłowym, Fitness, Magic Bar. Nauczyciel Wychowania Fizycznego. Spontaniczna, potrafiąca szybko nawiązać kontakt z podopiecznymi. Wciąż doskonaląca swoje umiejętności. Otwarta na nowe wyzwania i sytuacje. Ma w sobie niespożyte zasoby energii -„Kobieta Dynamit”.

Eustachy - magister nauk filozoficznych, zainteresowania to zdrowy styl, życia, pilates, dietetyka, filozofia dalekiego wschodu -joga (w tym szczególnie joga medytacyjna), praca nad ciałem. Instruktor rekaracji ruchowej oraz pilatesu. Specjalista w zakresie masażu, oraz medycyny niekonwencjonalnej, certyfikat w zakresie świece Hoppi, konhy. Posiadający bardzo dużą praktyczną wiedzę w zakresie zdrowego stylu życia i dbania o sylwetkę. Szczególnie pomocny dla osób, które nie mogą zrzucić zbędnych kilogramów.

Agata - specjalista masażu, student fizykoterapii i rehabilitacji.

Ola - młoda, energiczna i zawsze uśmiechnięta osobą. W jej życiu muzyka od zawsze była numerem jeden. Ukończyła I st. Państwowej Szkoły Muzycznej w klasie skrzypiec. Gra na tym instrumencie daje wiele satysfakcji, ale to właśnie w tańcu odnalazła siebie. Poznała smak rywalizacji przez lata biorąc udział w mistrzostwach i zawodach tańca nowoczesnego (disco dance i hip-hop). Kolejno swój warsztat taneczny doskonaliła uczęszczając na zajęcia tańca jazzowego i współczesnego. Jako dorosła kobieta swoją duszę ulokowała w rytmach latino. Kuszące, kobiece, pełne wdzięku ruchy dodają pewności siebie zarówno na parkiecie, jak również w życiu. Cieszy się każdą taneczną chwilą i tą radością emanuje na innych. Uparcie dąży do celu, krok po kroku realizując życiowe plany.

Jej życiowym mottem jest : "The harder I work, the luckier I get".