I N F O
zumi

Skróty

Fitness

Siłownia

Masaże

Licznik

W ofercie "fit4u" jest również usługa masaże.


Cennik:

Masaż Czas Cena Cena dla członków klubu i posiadaczy kart partnerskich
Karku 20 min. 50 zł 40 zł
Częściowy 30 min. 55 zł 50 zł
Odchudzający/ujędrniający 30 min. 65 zł 55zł
Relaksujący 60 min. 90 zł 80 zł
Klasyczny 50 min. 80 zł 70 zł
Izometryczny 20 min. 55 zł 45 zł
Kontralatarny 20 min. 60 zł 50 zł
Stóp 30 min. 55 zł 45 zł


WORK SITE – MASAŻ BIUROWY
szczegóły i zapisy    601 91 21 54

Jeśli pracujesz w biurze lub masz siedzący tryb pracy? Może nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, że długotrwałe przebywanie w tej pozycji prowadzi do bólu w różnych częściach ciała ale również w dalszej perspektywie do wielu chorób. Najczęściej są to problemy z kręgosłupem, które mogą przerodzić się w zmiany zwyrodnieniowe. Obecnie zaliczają się one do jednej z najczęstszych chorób cywilizacyjnych.

Ciało człowieka jest stworzone do aktywnego stylu życia. Rozwój cywilizacyjny przyczynił się do ograniczania tej aktywności na każdym kroku. Obecnie coraz dłużej pracujemy i w pozycji siedzącej spędzamy większość dnia (jazda samochodem, praca w biurze, jedzenie, odpoczynek). Niestety odbija się to kosztem naszego zdrowia.

Jednym ze sposobów walki z niekorzystnymi skutkami pracy siedzącej jest masaż „Work Site” zwany też masażem biurowym. Ten rodzaj terapii wykonywany w miejscu pracy nie jest już żadną nowością, a jednym z powszechnie stosowanych sposobów walki ze stresem i napięciem mięśni. Stosowany jest w firmach, które doskonale wiedzą jak ważne jest zdrowie psychofizyczne pracownika i jak ono wpływa na jego wydajność pracy.

Badania naukowe potwierdziły wielorakie korzyści jakie daje krótki 20-30 minutowy masaż w miejscu pracy:

Korzyści wynikające ze stosowania masażu w pracy może zaobserwować zarówno pracownik, jak i jego pracodawca. Z jednej strony to mniej obciążony układ mięśniowo szkieletowy i bardziej skoncentrowany umysł, z drugiej to zadowolony i bardziej wydajny pracownik.

Nasi masażyści mogą dojechać w na każde wezwanie. Wykonujemy masaż siedzący na zwykłym krześle (również na specjalnym fotelu do masażu karku i pleców, w przypadku dostępności odrębnego pomieszczenia mamy możliwość przywiezienia poziomego składanego stołu do masażu). Informacje 601 91 21 54