I N F O
zumi

Skróty

Fitness

Siłownia

Masaże

Licznik

zapisy 514 122 352


Cennik:

Masaż Czas Cena Cena dla członków klubu i posiadaczy kart partnerskich
Częściowy 30 min. 55 zł 45 zł
Odchudzający Ujędrniający 30 min. 65 zł 55zł
Klasyczny 50 min. 80 zł 70 zł


Jeśli pracujesz w biurze lub masz siedzący tryb pracy? Może nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, że długotrwałe przebywanie w tej pozycji prowadzi do bólu w różnych częściach ciała ale również w dalszej perspektywie do wielu chorób. Najczęściej są to problemy z kręgosłupem, które mogą przerodzić się w zmiany zwyrodnieniowe. Obecnie zaliczają się one do jednej z najczęstszych chorób cywilizacyjnych.

Ciało człowieka jest stworzone do aktywnego stylu życia. Rozwój cywilizacyjny przyczynił się do ograniczania tej aktywności na każdym kroku. Obecnie coraz dłużej pracujemy i w pozycji siedzącej spędzamy większość dnia (jazda samochodem, praca w biurze, jedzenie, odpoczynek). Niestety odbija się to kosztem naszego zdrowia.

Jednym ze sposobów walki z niekorzystnymi skutkami pracy siedzącej jest masaż „Work Site” zwany też masażem biurowym. Ten rodzaj terapii wykonywany w miejscu pracy nie jest już żadną nowością, a jednym z powszechnie stosowanych sposobów walki ze stresem i napięciem mięśni. Stosowany jest w firmach, które doskonale wiedzą jak ważne jest zdrowie psychofizyczne pracownika i jak ono wpływa na jego wydajność pracy.

Badania naukowe potwierdziły wielorakie korzyści jakie daje krótki 20-30 minutowy masaż w miejscu pracy:

Korzyści wynikające ze stosowania masażu w pracy może zaobserwować zarówno pracownik, jak i jego pracodawca. Z jednej strony to mniej obciążony układ mięśniowo szkieletowy i bardziej skoncentrowany umysł, z drugiej to zadowolony i bardziej wydajny pracownik.